Türkiyenin İlk ve En Gelişmiş Girişimci Kaynakları Sitesi


Biz Kimiz Hizmetlerimiz İş Fırsatları Kurumsal üyelik İletişim
Geri Ana Sayfa
 
 
BAYİLİK VE FANCHISE ARAYANLARIN ve VERENLERİN BULUŞMA NOKTASI.
 
 

canakkale.jpg (9891 bytes)

 

hosgeldiniz.jpg (17438 bytes)


Bayilik.com ürün ve hizmet üreten işletmelerin, ürün ve hizmetlerinin satış kanallarının (Bayilik, Franchise, Acenta , Distribütör, Satış Noktası...vs ) kısa zamanda, az maliyetle, doğru ve profesyonelce oluşturulmasına destek sağlıyor.

Bayilik.com ile yeni girişimciler, yeni iş alanları arayanlar, işini büyültmek isteyenler ‘’ On-line Başvuru ’’ , ‘’ Başvuru izleme ‘’ ve İşletme rehberi ‘’ gibi olanaklar sayesinde ulaşmak istedikleri iş fırsatları sunucularına daha hızlı ve efektif bir şekilde ulaşarak, kendi işlerini kurma veya mevcut işlerini profesyonel bir şekilde büyültme imkanı elde etmektedirler.

Bayilik ve Franchise verenler ( iş fırsatlarını sunanlar ) ise ‘’ İlan verme ‘’, ‘’ Başvuru cevaplama ‘’, ‘’ Firma veri tabanı ‘’ ve ‘’ Girişimci veri tabanı ‘’ gibi modüller sayesinde başarılı bir pazarlama alt yapısı oluşturabilmekte ve başvuruları daha etkin yöntemlerle değerlendirebilmektedirler. Bu doğrultuda iş fırsatları sunucuları Bayilik.com’ un Başvuru cevaplama Modülü sayesinde zaman,maliyet anlamında büyük bir yük olan başvuru cevap çalışmalarını tamamen on-line ortama taşıyarak, Pazarlama departmanları için sadece dakikalarla ifade edilen basit bir işleme dönüştürmektedir.

Bayilik.com Dot Com Start- Up şirket statüsünde hareket ederek B2B ( Business to Business ) işetmeden işletmeye servis sağlayıcı özelliği ile yurt dışında , hatta Dünya’ nın her köşesindeki girişimcilere ve işini büyütmek isteyen işletmelere ulaşabilmektedir.

Bayilik.com girişimci ve işini büyütmek isteyen işletmelerin veri tabanını oluşturan aynı zamanda bayilik ve franchise arayan firmaların reklam tanıtım filimlerini, Reklam müziklerini site üzerinde yayınlayan, Dünya’ nın en gelişmiş bayilik ve franchise arama motoru olarak kendi sahasında Türkiye’nin adını Dünya üzerinde duyuruyor

Saygılarımızla


KAZIM YILDIRIM
Bayilik.com


SATIŞ KANALI ORGANİZASYONUNUZDA BAYİLİK.COM’U TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.


BAYİLİK.COM İLETİŞİM

E-mail: info@bayilik.com ,

 
   
 

 

  
Kullanıcı
Şifre  
 

Şifremi Unuttum
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
İlan Başvurusu